این قلم و خاطرات جبهه

خاطرات شخصی‌ام از دوران پرحماسه دفاع مقدس

 

 

 

 

هفته دفاع مقدس

با سلام ، ضمن تسليت به مناسبت شهادت حضرت امام موسی كاظم عليه السلام در روزی كه گذشت لازم ديدم سالگرد هفته دفاع مقدس را به رهبرعزيز و جانبازمان :

مقام معظم رهبري. جبهه هاي غرب كشور

كه با درايت خود پوزه دشمنان اسلام و اين مرز و بوم را به خاك ماليده و همچنين تمامی رزمندگان بسيجی كه در هشت سال حماسه ها آفريدند به خصو ص آزادگان سر افراز تبريك بگويم . از خداوند متعال علو درجات را برای امام شهيدان و دو فرزندگراميش ، همچنين شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ايران و شفای عاجل جانبازان عزيزراخواستارم.

بهترين خاطره ای كه در اين ارتباط می توان نقل نمود زمانی است كه جنگ آغاز شد، و خرمشهر به دست رژيم بعث عراق به اشغال درآمد. مسئولين همه نگران و پريشان خدمت امام خمينی ( قدس سره ) رسيدند و ايشان فرمودند : شما فکر کنيد يک نفر آمده به داخل منزل شما سنگی پرتاب کرده و شيشه ای را شکسته.

و با اين پيام، امام خمينی نه تنها ياس و نا اميدی را از مسئولين رفع کرد، بلکه روحيه دفاع از خاک جمهوری اسلامی ايران را در آحاد مردم زنده کرد. يادش گرامی باد: 

خدا نگهدارتان باد .

   + ۲۵ کیلو ; ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸٢
    پيام هاي شما ()

 

 

 

 

هفته دفاع مقدس گرامی باد

به نام او که قادر و تواناست .

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس اين وبلاگ شروع به کار نمود

سلام. ابتدا برخود واجب ميدانم از پسر گلی که : 

مجيدزورو در سه ماهگي با اسلحه پدر-كردستان626

در طراحی اين وبلاگ زحمت زيادی متحمل شده و می شود يعنی فرزند عزيزم ZOROO تشکر و قدردانی نمايم و برای او آرزوی سلامتی ، موفقيت و عاقبت به خيری از خداوند متعال داشته باشم .

علی رغم اينکه راه اندازی ابتدائی اين وبلاگ آغاز شده و هنوز به دليل ذيغ وقت اقدام بايسته ای در تکميل طراحی آن صورت نگرفته ،همچنين هيچ توضيحی در مورد اهداف آن به تحرير نرفته است ، عزيزانی با ارسال پيام های جداگانه خود 25kiloرا مورد لطف وشرمندگی قرارداده اند که بدينوسيله از يکايک آنها بی نهايت تشکر و برای همه آنها آرزوی توفيق روز افزون دارم. 

نظربه اينکه بنا به مشغله شغلی و همچنين امور مربوط به خانواده نمی توانم هرروز به پيام ها و نوشته های مندرج در وبلاگ خود رجوع نمايم فقط امکان پاسخگوئی به پيام های دوستان هفته ای يک بار برايم ميسر است لذا ضمن تقدير و تشکر از همه عزيزان وبلاگ نويس، در آينده ای نزديک پاسخ پيام های اختصاصی مانند افاضه اخير نويسنده iran را خواهم داد .

ضروری است قبل از آنکه در مورد نام وبلاگ سئوالی از جانب مخاطبين بشود ، پاسخ آن نيزبه طور خلاصه ارائه گردد. 25kilo نام مستعاری است که يکی از سرداران بزرگ جبهه و جنگ ( شهيد غلامعلی پيچک ):

 25 نهمخ لقبي است كه سردار رشيد جبهه شهيد پيچك به اين بنده حقير اهدا كرد

 در سال ۱۳۵۹ به سبب جثه کوچک و جسمی ضعيف و نحيف برای اين بنده ناچيز هديه نمود .  تا هفته بعد و روءيت پيام های عزيزان وبلاگ نويس خدا نگهدار.

   + ۲۵ کیلو ; ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۳ شهریور ۱۳۸٢
    پيام هاي شما ()